czwartek, 30 czerwca 2011

I need you to be strong. for us.

Jest dobrze, potrzebuję więcej takich dni. Więcej czasu. Więcej. Mniej. Więcej. Mniej. Sama nie wiem. Najgorsza jest ta huśtawka. Dobrze. Źle. Dobrze. Źle. Dobrze. Źle... 
Ja chcę już niedzielę, urwać się stąd, chociaż na te 4 dni. Przepraszam, źle mi z tym strasznie i jednocześnie nie czuję się ani trochę winna. i Przepraszam znowu, bo i tak nic nie rozumiecie i wiem, że powinnam to skasować. Wiem, ale tego nie zrobię. Przepraszam znów.

Karola & Szyps






10 komentarzy:

 1. Głupie, fotogeniczne ogórki i grzyby ;<

  - Kot

  OdpowiedzUsuń
 2. To drugie ma tak megaaaaa idealne kolory <3

  OdpowiedzUsuń
 3. http://klaudiaborkowska.blogspot.com/
  zapraszam na konkurs

  OdpowiedzUsuń
 4. jaki polecasz obiektyw do body d5000 ?

  OdpowiedzUsuń
 5. gdzie sa fajne miejscowy w okolicy puław na zjeica?

  OdpowiedzUsuń
 6. to zależy do jakie chcesz robić zdjęcia. Jeśli zależy Ci na portretach szukaj obiektywów o małej przysłonie gdy kupuję obiektyw to zazwyczaj szukam coś produkcji nikona. ( obiektywy nikona nazywają się nikkor) i jestem z nich zadowolona, Aktualnie robię zdjęcia stałką (35mm) o małej przysłonie ( f/1.8) owej firmy nikkor i naprawdę warto było. Dobrze łapie ostrość, nie tnie się, nie ma winiet i pracuje cichutko. cud.miod.malina <3

  OdpowiedzUsuń
 7. miejsca w Puławach...? cóż w tym Ci nie pomogę, to samemu trzeba znaleźć w zalezności od tego czego właściwie szukasz, jakiej atmosfery potrzebujesz. na to składa się dużo czynników. jednak jeśli mam być szczera miejsca w puławach już mi się kończą.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję Ci bardzo za pomoc w doborze obiektywu, przymierzam sie wlasnie do kupna czegos takiego, bo ten kitowy sie nie nadaje.

  OdpowiedzUsuń
 9. Super blog
  Napiszesz pare słów o moim ?
  Dziękuję < 3

  OdpowiedzUsuń